Akademia Zdrowia I Urody

Równowaga kwasowo - zasadowa organizmu kluczem do zdrowia i witalności. Smaczne i zdrowe zespolenie składników niezbędnych dla zdrowia, w szczególności pracy nerwów, umysłu, dla kości, stawów i mięśni, jak i również gwoli równowagi pH organizmu. Elementarnymi objawami zakwaszenia organizmu są bóle stawów, zimne nogi lub dłonie, zmniejszony popęd płciowy, wrażliwość chemiczna, zgaga, metaliczny smak w ustach oraz bóle mięśniowe.
Zakwaszenie układu organicznego to poważny problem, którego nie należy ignorować. Odkwaszanie organizmu - nowe podejście do chorób przewlekłych. Te przemiany beztlenowe mogą zachodzić podczas intensywnego wysiłku, ale być też reakcją na zaburzenia produkowaniu energii z przemian tlenowych - wówczas mitochondria będą zmuszone do przemian beztlenowych.
Otóż wyroby zawierające białą mąkę czy serwatki, mleko w proszku, a także mięso a także nabiał mają silne właściwości zakwaszające nasz organizm. Stosując odpowiednie substancje zasadowe możemy szybko wyzbyć się zakwaszenia w organizmie. Żeby zapewnić właściwe funkcjonowanie układu organicznego należy dbać regularnie odkwaszanie organizmu.
Warzywa doprawiamy oliwą z oliwek i olejami - lnianym, słonecznikowym lub rzepakowym oraz solą morską. Idealnie powinno nastąpić na ok. 2-3 minuty po wypiciu roztworu. To dlatego Ty musisz go dostarczyć razem z pożywieniem. Komórki nowotworowe rozwijają się w kwaśnym otoczeniu, podczas gdy w właściwym środowisku giną.
Zmień sposób odżywiania- zacznij konsumować więcej pokarmów wysoko-zasadotwórczych: owoców, warzyw. Mieszanina natychmiast rozpocznie gazować, należy ją wypić przed całkowitym uwolnieniem się gazów. Zakłócenie równowagi kwasowo-zasadowej może mieć wiele przyczyn.
Na nieszczęście poleglam na głodzie mimo wszystko 4 dnia zakończył się mój detoks. Wystarczy łyżeczkę sproszkowanego młodego jęczmienia zmieszać w szklance wody i popijać jeden-dwa szklanki dziennie, aby przyspieszyć powrót organizmu do równowagi pH. Długotrwała kwasica prowadzi do powstania wielu zaburzeń: osteoporozy, schorzeń skóry, nadciśnienia tętniczego, cukrzycy i kamicy nerkowej.
Nie przerażaj się jednak, że nie wiesz, co to za produkty jak i również bez wątpienia sobie z naszym nie poradzisz - odkwaszenie organizmu nie jest żadną filozofią. W głównej mierze nasz organizm zakwaszany jest poprzez częsty stres, brak działalności fizycznej, życie naprędce i niektóre pokarmy (głównie mięso, wędliny, cukier, słodycze, kawa, pusty ryż, sól, kakao, biała mąka, a nawet sery żółte).
Papierek zwilżamy moczem ( ze środkowego strumienia) i patrzymy w jaki kolor się zabarwił. Przede wszystkim należy wiedzieć, jakie są objawy takiego formy i jakie są owego skutki. UWAGA: JEŚLI MACIE INNE SWOJE ULUBIONE ZALEWY, Z KTÓRYCH KORZYSTACIE a mianowicie sprawdźcie, czy nie włączają glutaminianu, antyzbrylaczy lub pozostałych podejrzanych składników, bo tego rodzaju trzeba będzie całkowicie WYKLUCZYĆ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *